Menu

Postarejte se dětem o vlastní bydlení

9.12.2018 - Ekonomika
Postarejte se dětem o vlastní bydlení

V každé rodině jednou nastane situace, kdy se děti rozhodnou opustit svůj dosavadní domov a vydají se vlastní cestou.

klíče

V současné době je s tím docela potíž. Je pravda, že v některých (zejména větších) městech je nájemních bytů celkem dostatek. Ne každému se ale líbí platit celý život za něco, co mu nikdy nebude patřit.

Pokud právě teď máte na jazyku argument o velké drahotě, pak máte naprostou pravdu. Je asi málo z nás, kdo má k dispozici dostatečnou hotovost na zakoupení bytu nebo dokonce domu. Dá se to ale přeci udělat docela jednoduše.

Nemusíte chodit jen do banky

Jestliže už vás něco podobného napadlo, ale banka s vámi odmítla na toto téma komunikovat, pak jste asi v minulosti opomněli zaplatit nějakou důležitou složenku nebo máte příliš nízký příjem. NIC ALE NENÍ ZTRACENO. Stačí se obrátit na některého vhodného nebankovního poskytovatele http://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/nebankovni_hypoteky/, který má podmínky přesně podle vašich představ.

hypotéka

Pokud ale budete chtít vše splatit najednou a předčasně, pak v tom není žádný problém.Úroková sazba se pohybuje od čtyř procent. Záleží na tom, jak závažné jsou vaše záznamy v registrech.

5.0
02