Menu

Konec starostí – můžete opět začít žít

17.1.2019 - Ekonomika
Konec starostí – můžete opět začít žít

Možností, jak sehnat větší finanční obnos, je v současné době velká řada. Některé jsou výhodné a některé už méně. A právě proto je zapotřebí pečlivě vybírat, abychom nesáhli vedle. Pokud máme finanční nouzi, většinou nás jako první záchrana napadne banka. Tady se ale může vyskytnout malý problém.

hypotéka

Stačí najít nebankovního poskytovatele, který obě zmíněné záležitosti tolerujea nabídne vám i nízký úrok, který se pohybuje už od 6,9 procent. Tato nebankovní americká hypotéka má řadu výhod, pro které se stává čím dál oblíbenější. Nejen, že se jedná o hypotéku bezúčelovou, ale je také možné ji kdykoliv doplatit bez obav, že po vás bude někdo chtít další poplatky.

V nouzi pomůže spolužadatel

Velice výhodným produktem je americká hypotéka, která nabízí úrok už od čtyř procent. Je ale zapotřebí mít průchozí registry. Ovšem tato podmínka se dá docela snadno obejít. Stačí přibrat třetí osobu jako spolužadatele a problém je vyřešen.

hodně peněz
Doba splatnosti se může dohodnout až na třicet let. Záleží na domluvě a na několika dalších okolnostech. A pokud vás trápí nezaplacené dluhy, pak stačí dál souhlas a vše bude vyřešeno k vaší plné spokojenosti.

Konec starostí – můžete opět začít žít
4 (80%)1