Menu

Finanční produkt, který určitě získáte

10.12.2018 - Ekonomika
Finanční produkt, který určitě získáte

V dnešní době se můžete docela snadno dostat do situace, kdy budete potřebovat z vážného důvodu větší finanční obnos a nebude, kde ho vzít. Co takhle vyřešit to tím, že si vezmete půjčku? Podle výše vašich příjmů je jasné, že jste schopni tuto zátěž unést.

finance

V bance v tomto případě rozhodně pomoc nehledejte.Jestliže jste zatíženi nějakým dluhem, není s nimi žádná řeč. Řešením této zapeklité situace je poskytnutí nebankovní hypotéky. Jak je z názvu zřejmé, nemá tento finanční produkt s bankou nic společného.

banka

Druhý den jsou peníze na účtu

Nebankovní hypotéka je založena na zástavě nemovitosti. A to buď přímo žadatelovy anebo i třetí osoby. Proto tu nikoho nebude více zajímat ani výše příjmu a ani závazky z předchozích období. Kromě zástavy nemovitosti je pochopitelně podmínkou i věk nad osmnáct let.

Před uzavřením smlouvy dostanete do ruky veškerý rozpis poplatků a splátek k prostudování. Můžete se tedy jít i poradit k nějaké nezaujaté osobě.  Po podepsání smlouvy budete mít své finance k dispozici už do čtyřiadvaceti hodin. Rychlost je garantována při vyřízení spotřebitelského i podnikatelského úvěru. Získané finance můžete použít libovolně dle vašich potřeb. Jedná se totiž o bezúčelovou půjčku.

Finanční produkt, který určitě získáte
3 (60%)1