Menu

Značka, která žije přes sto let

25.5.2019 - Zboží

To je již hodně dlouhá doba, přesto je společnost vysoce stabilní jak na našem českém trhu, tak je prakticky známá po celém světě. Nabízí širokou škálu svých novinek a to jak ve veřejném prostranství, tak interiérech továren, obchodů, kanceláří, přirozeně se odráží i v některých domovech. Díky nové technologii jsou její světla vysoce výkonná a také ekonomická. Nedá se opomenout ani ekologie samotné výroby a plný servis. Většina z nabízených svítidel jsou přirozeně vyrobena tak, aby odpovídala nejen daným normám, ale byla určena pro speciální prostory.

osvětlení

Nouzová světla jsou velmi důležitá

Je pravda, že pokud se nepotřebují, tak si jich v podstatě nikdo moc nevšímá. Nicméně ve velkém prostranství jsou velmi potřebná a mají své místo a dokonce i svoji normu. Díky nim, ovšem když selže veškerá technika, tak získáme informace o nejdůležitější věci a to jakým způsobem opustit uzavřený prostor. Nouzová světla mohou být formou svítidel, které nebudou sice svítit nějakým intenzivním světlem, ale na osvětlení plochy budou dostačující. Nebo mohou mít podobu obrázků či slov. Exit je prakticky velmi známý výraz a se šipkou je nadmíru každému jasné, kudy ven.

exit

Nabídka je poměrně široká

Celková nabídka svítidel a komponentů potěší nejednoho majitele velkých objektů, stejně tak jako malé podnikatele, kteří musí naplňovat nějaké podmínky pro provoz. Výhodou jsou skutečně úsporná LED svítidla, která mohou hravě doplňovat zářivkový systém. Nikdo se nemusí obávat o jejich odolnost a dokonce nepropustí ani prach. Poté jsou taková světla ideální do prostorů, kde je vysoká prašnost nebo i nebezpečí výbuchu plynu atd. V podstatě pokud si někdo neví rady, jaké svítidlo by bylo nejlepší pro jeho provozovnu, stačí se poradit a poté zvolit to nejlepší pro svoji společnost. Moderní technologie a nejnovější trendy v osvětlovací technice uspokojí každého zákazníka.