Menu

Zdraví lidí byl a jevelký byznys

27.4.2023 - Business


Všude kolem nás je plno reklamy na léky, farmaceutické firmy se předhánějí o sto šest a už nevědí, co lidem nabídnout a za kolik. Je to byznys ve velkém, na zdraví lidí se vždy vydělávaly velké peníze.
Už mnoho lidí se vrací k alternativní léčbě a bylinkám. I tento přístup je o vaší peněžence. Ale není tak drahý.

Už je ale tolik nespokojených pacientů, kteří chodí od lékaře k lékaři, nepomáhají jim žádné léky, které polykají na kila. Takže už konečně mnoho lidí se zamýšlí nad tím, jak předcházet formou prevence a hledají jiný způsob léčení.

Před několika lety se mi do rukou dostala knihakanadské lékařky Dr. H. R. Clarkové Revoluce v léčení všech nemocí, ve které zveřejnila v devadesátých letech minulého století výsledky svého mnohaletého výzkumu, který spočíval v cíleném likvidování jednotlivých mikroorganismů specifickou frekvencí, jež plynule kolísá v určitém frekvenčním pásmu. 

Každý živý organismus – paraziti, bakterie, viry, plísně, vše produkuje jakési vlnění a toto „vlnění „ se dá změřit. Pro vysvětlení: pokud se toto vlnění změří a proti zjištěnému organismu se pošle vlnění na stejné frekvenci, po určité době tento mikroorganismus uhyne. Postupně došlo k vynálezu přístroje Zapperu (Zabíječe) – je to přenosný malý frekvenční generátor, který vysílá frekvence podle potřeby, na zničení výše popsaných mikroorganismů – různých parazitů, virů, bakterií a plísní.

Podle Dr. Clarkové jsou dvě příčiny vzniku jakékoliv nemoci:

 
V dnešní době na celém světě žijí milióny lidí v těsném soužití se psy a kočkami, v bytech, v posteli. Je zde velká pravděpodobnost od zvířat získat parazity, i když se zvířata odčervují. Pokud vás článek zaujal a přečtete si knihy od Dr. Clarkové, možná budete chtít tuto její metodu využívat jako prevenci (i k léčbě již vzniklých nemocí).

Je tu možná alternativa, že už nebudete mít výdaje za léky, které převážně potlačují příznaky různých nemocí. Možná přijdete na to, jakým „produktům“ v naší moderní době se máte vyhnout nebo jak je nahradit mnohem zdravěji.

Nejde tu o „zázračný všelék“. Přístroj Zapper je zcela normální fungující elektronický přístroj, který pracuje na prokázaném principu ničení mikroorganismů. Všechny výsledky se dlouho testovaly v laboratořích, takže všechny poznatky s touto metodou frekvencí  jsou propracovány do detailu.

Poznámka: netradiční postupy při řešení zdravotních problémů  mají ve světě stále více příznivců. Přístroj Zapper nebyl nikdy v reklamách, v televizi. Protože farmaceutické firmy nechtějí a nebudou se dělit o své zisky a když se někde objeví levná a účinná metoda léčení – ihned zasáhnou.

Přístroj Zapper není v ČR a na Slovensku schválen pro používání léčby lidí. Tento přístroj nesmí  používat lidé s kardiostimulátorem, lidé s kovovými implantáty a těhotné ženy. Dále ostatní lidé, které by mohlo ohrozit nízké střídavé napětí. Používání Zapperu je na vlastní nebezpečí, výrobci ani distřibutoři nejsou zodpovědni za případné následky.