Menu

Zbavte se starostí s registry jednou provždy

1.6.2019 - Ekonomika

Třeba se vám to také stalo. Jednou jste zapomněli zaplatit za energie a získali jste odměnou zápis v registru. Možná, že jste vlastně ani nezapomněli, třeba se stala nějaká chyba ve vašem bankovnictví, a vy jste si toho pozdě všimli. Ať už to bylo jakkoli, jednalo se o banalitu, která nakonec způsobila, že nemůžete žádat o půjčku.
Co teď? Potřebujete peníze rychle a nemůžete čekat, až zápis z registru zmizí?
Žádný strach – od čeho je tu hypotéka bez registru!50 euro s úsměvem – čb fotka
Ano, hypotéka bez registru od Hypotékybezregistru je tím pravým řešením vaší nepříjemné situace.
Jestliže je váš zápis v registru opravdu tak banální, pak není důvod, abyste právě tuto půjčku nezískali. Je zde pro všechny tyto a jiné podobné případy, takže je tady i pro vás.
Ovšem pozor, pokud jste vlastníkem horšího – významnějšího záznamu, tak dokonce ani to nemusí vadit. Zda půjčku získáte anebo ne, záleží na posouzení poskytovatele půjčky. V každém případě byste to měli zkusit, protože hypotéky bez registru jsou pro všechny podobné situace dělané.mince na modrém pozadí
Jistě přemýšlíte nad tím, co vás taková nevšední vstřícnost nebankovní společnosti bude stát. Opět i zde záleží na tom, jak významný váš zápis je. Jestliže je banální, získáte stejnou úrokovou míru, jako všichni ostatní, kdo podobné potíže nemají. Jestliže je více významný, budou vaše úroky vyšší.
V každém případě se vám vyplatí takovou půjčku zvážit, a to i kdyby pro vás nebyla příliš finančně výhodná. Každou půjčku je možné časem refinancovat, a půjčky bez registru nejsou žádnou výjimkou. Takže jakmile váš zápis z registru zmizí, můžete požádat o refinancování této půjčky, ať už jinou nebankovní anebo bankovní půjčkou. Vaše úrokové sazby, a tedy i splátky se tak v budoucnosti sníží a záleží na povaze vašeho zápisu, jak dlouho to bude trvat.
Rozhodně se tedy jedná o chytré řešení nouzové situace.