Menu

Zasílejte své zboží kvalitně zabalené, zákazníci to ocení

11.10.2017 - Zboží
Zasílejte své zboží kvalitně zabalené, zákazníci to ocení


Pokud uvažujete o tom, že byste potřebovali pravidelně zasílat nějaké textilie anebo tiskoviny, budou se vám v tom případě skvěle hodit sáčky se samolepící klopou. Jejich výhod oproti balení do klasického balicího papíru je hned několik: Za prvé se jedná o jejich odolnost. Ať už dané zboží budete zasílat jakkoli, tak v případě, že využijete výše zmíněné sáčky, nehrozí vám jeho ušpinění nebo snad poničení. To samé se bohužel nedá říct v případě, kdy své zboží zabalíte do balicího papíru.

markteting

Papír není tak odolný a snadno se poškodí anebo například rozmočí, takže v případě, kdy bude vaše zboží cestovat za méně příznivých klimatických podmínek anebo nějaký čas čekat ve vlhkém překladišti na další transport, může být balení do papíru dost problematické a nevyhovující. A uznejte sami, že když zákazníkovi domů dorazí poničený balíček, v horším případě i s poničeným obsahem, tak to na něj moc dobrý dojem neudělá.

Další výhodou umělohmotných sáčků je jejich nízká hmotnost. Při odesílání zboží hraje váha velice důležitou úlohu, neboť je podle ní stanovena cena dopravy, takže vás i vaše zákazníky jistě potěší, když bude váha balíčku co nejnižší, což polypropylenové sáčky slibují.

A na těchto sáčcích je skvělé i to, jak snadno se s nimi manipuluje, a to ve smyslu balení zboží. Stačí sáček jednoduše otevřít, vložit do něj zboží a zalepit přehrnutím klopy. A je hotovo, zboží je během pár okamžiků kvalitně zabaleno. To samé se však rozhodně nedá říct v případě balení do papíru anebo do krabic, které je velice zdlouhavé a potřebujete k němu mít k dispozici také lepicí pásku a nůžky či provázek. Bez těchto propriet se rozhodně neobejdete.

obaly

Sáčky si můžete objednat v široké škále velikostí, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka, se vzduchovými otvory či bez a vybrat si můžete i jejich tloušťku, která vypovídá o následné pevnosti sáčku. Takto zabalené zboží bude vždy vypadat dobře a rozhodně vám nehrozí, že by se s ním v průběhu přepravy cokoli stalo.