Menu

Vyměňte televizi za laserovou střílečku, stojí to za to!

25.2.2019 - Sport

Zkuste vyměnit večerní sezení u televize za pohyb v laserové aréně a svou kávu za laserovou pistoli a uvidíte, že se s vámi začnou dít věci! Především shledáte, že nudu už neznáte. Zlepšíte si svou fyzickou kondici, postřeh a pocítíte ten opojný pocit, jaký přináší jen adrenalin, když se vám vlije do krevního řečiště. A když si s sebou vezmete ještě kupu skvělých přátel, tak máte připravenou pořádnou porci zábavy, na kterou jen tak nezapomenete. Vlastně na ni nezapomene nikdo z vás.

DSC_0198

A kdybyste chtěli náhodou namítat, že laserová střílečka je jen pro mladé anebo není pro holky, tak na takové výmluvy dávno zapomeňte. Je prokázáno, že v laserové aréně se líbí lidem všech generací nezávisle na pohlaví. Taková akce totiž není otázkou síly a úspěch záleží na vaší chytrosti a postřehu a možná tak trochu i na fyzické kondici. Nicméně buďte si jistí tím, že máte k dispozici nejen dvě perfektní arény v podobě moderního tajemného bludiště a starých aztéckých ruin, ale také jedenáct herních módů, takže máte z čeho vybírat a máte co zkoušet.

Stačí si nasadit speciální vestu se senzory a laserovou pistoli a jít do toho. Zábava je zaručena, protože vaše spokojenost ze hry není závislá na tom, zda vyhrajete či ne – bavit se budete v každém případě. A nemusíte se obávat žádného zranění – zásah laserem tohoto typu je naprosto neškodný a nic vám neudělá – jestliže vás někdo zasáhne, vesta to zaznamená, upraví vaše skóre, a to je vše, nic jiného nepocítíte.

DSC_0201

Kdy se pustíte do hry? Jakmile si rezervujete termín prostřednictvím webových stránek, tak máte jistotu, že v pravý čas bude pro vás vše potřebné připraveno. Nebudete muset zbytečně čekat, a navíc, pokud pojedete na místo autem, tak pohodlně zaparkujete přímo v areálu podniku.
A mimochodem, pokud náhodou tápete, jaký zvolit prima dárek pro vaše blízké k narozeninám, tak neváhejte sáhnout po dárkovém poukazu na laser game, protože zážitky jsou sladší než všechna čokoláda na světě.