Menu

Vyhledat zábavu nebylo nikdy jednodušší

24.4.2019 - Business

Marně přemýšlíte nad tím, co by vám přineslo úchvatné zpestření vašeho volného času? Skvělým řešením pro všechny, kteří už podlehli nudě a nechtějí být součástí stereotypu je hra, která se odehrává v únikové místnosti. O tom, že je to kvalitní forma zábavy se můžete přijít přesvědčit i vy a nezapomeňte vytáhnout z domova i vaše nejbližší, kteří by ocenili změnu stejně tak jako vy.pomůcky

Záhadné místnosti čekají na váš vstup

Jistě jste už zaslechli o tom, jak je tento typ hry prakticky dokonalý, díky každému promyšlení detailu a samotnému provedení dané záhadné místnosti. Úniková hra Hradec Králové vám nabídne pocity, o kterých jste slyšeli a přesvědčí vás o tom, že jste udělali dobře, když jste se vydali na cestu hlavolamů, šifer atajemných indícií, které pro vás budou schované, aby vám pomohly dostat se ven.
Vyberte si místnost zvanou SAMARA, kde vás čeká hádanka související s hororovým podáním filmu Kruh. Příběh neskončil a je na vás, abyste odhalili příčinu toho, proč se záhadná kazeta šíří opět dál mezi lidmi. Nebo se vydejte po krocích detektivní hádanky v místnosti DVOJITÝ AGENT, kde budete muset přijít na to, proč váš kolega s tajnými informacemi zmizel a kdo za tím vším stojí.

Pravidla ke hře

Tak jako každá hra – i tato má svá pravidla! Je samozřejmě nutné – dodržovat jich a snažit se ze hry vyjít jako vítěz, který hrál čestně a s nejlepšími schopnostmi, které v sobě má.

esit

Zařaďte se i vy mezi další spokojené hráče, kteří už mají tuto zkušenost za sebou a únikové hře podlehli ve všech ohledech. Za zážitek a fantastické vzpomínky, vám to rozhodně stát bude!