Menu

Vyberte hypotéku na míru

26.5.2019 - Ekonomika
Vyberte hypotéku na míru

Ať se nám to líbí anebo ne, peníze jsou nezbytnou součástí našich životů. Bez nich prostě nelze fungovat. A právě tato jejich důležitost přináší jeden vedlejší produkt. Pokud se díky nim dostaneme do potíží, pak jsou většinou závažné a hůře řešitelné.
o   To ale neznamená, že jsou neřešitelné.
Jestliže už vaše vlastní prostředky na řešení osobní finanční krize nestačí, pak je nutné požádat o pomoc. Banka je při poskytování půjček většinou velice opatrná a každého žadatele si řádně „proklepne“. Jejím sítem tedy projde málokdo.
o   Také se vám to stalo?
graf – úspěch – zisk
§  Nezoufejte a obraťte se na nebankovního poskytovatele.
Vzhledem k tomu, že jich je v naší republice celkem dost, můžete si vybrat přesně takového, který bude splňovat vaše představy a požadavky. Volba věřitele je důležitá https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/volba-veritele-dulezita/zejména proto, že se většinou jedná u finančních produktů o dlouhodobou záležitost. Jedním z parametrů výběru by tedy měla být možnost kdykoliv svůj závazek doplatit.
vějíř z bankovek

Bonita není nejdůležitější

Klienti, kteří se obracejí na nebankovní poskytovatele, mají většinou problém s nízkým příjmem anebo mají záznam v některém bankovním či nebankovním registru.
§  Získat hypotéku u nebankovního poskytovatele je celkem snadné.
§  Stačí jen věk od osmnácti let a možnost vložit nemovitost jako protihodnotu.
–         Tato podmínka je nutná.
–         Pokud ji splníte, pak se mohou nastavit další podmínky přesně na míru každému konkrétnímu žadateli.
Vzhledem k tomu, že se u nebankovního poskytovatele neposuzuje tak přísně bonita, je vyřízení hypotéky velice rychlé. Odpadá totiž celá řada zbytečného a zdlouhavého papírování.
o   Mnozí žadatelé o úvěr mají dokonce takovou zkušenost, že se jim doba vyřízení u banky protáhla i na několik měsíců.
o   Nebankovní poskytovatel může vše vyřídit v průběhu několika málo hodin.