Menu

V internetových obchodech nakupuji téměř vše!

27.4.2023 - Zboží

Bytostně nesnáším nakupování v přeplněných obchodních centrech. V létě to vyřeším tím, že projdu město a navštívím malé obchody a butiky, kde se dá nakoupit to, co potřebuji. Ovšem v zimě, kdy se nedá vystrčit nos z domu, protože mrzne až praští, je nejjednodušší navštívit právě obchodní centrum.

Můžete si nechat bundu v autě a jenom si pohodlně projdete obchody. Ovšem, já to nemám tak moc ráda, že ani v zimě mě k tomu nikdo nedonutí. Na druhou stranu jsem natolik pohodlná, že nejsem schopná ani obíhat, jako na jaře či v létě, drobné butiky a obchody. Co s tím? Jednoduše nakupuji přes internet.

Ptáte se, co takto nakoupím? Pokud budu úplně upřímná, tak úplně všechno. Přes internet nakupuji potraviny, které mi z daného internetového obchodu dovezou až domů. Dokonce mi je vynesou až do čtvrtého patra. Tuto službu oceňuji hlavně, když jsem nemocná a nemám opravdu sílu vyrazit do hypermarketu, tlačit se s lidmi a ještě tahat tašky.

Protože nemám ráda nákupy oblečení, miluji také internetové obchody, zabývající se módou. Samozřejmě, jako většina normální populace vybírám obchody, kde mají rozumné ceny, rozumnou kvalitu a snažím se samozřejmě vybírat ověřené obchody. Pokud si už vyberu oblečení v obchodě, kde jsem nic nekupovala, ani nikdo z mých známých a nemohu najít recenze na práci obchodu, vybírám si sama levné zboží, aby mi případně nebylo líto vynaložených peněz, pokud by se jednalo o nějaký podvodný obchod.

Samozřejmě většina těchto e-shopu je již na internetu samozřejmě na různých webech zmíněna, ale člověk nikdy neví. Asi se ptáte, jak si můžu vybírat oděvy právě přes internet, když každá značka má různé číslování velikostí. Nejsem příliš náročná, co se módy týče, tedy pokud mi daný model nesedí přesně, nevadí mi to. A protože jsem poměrně štíhlá, mám problém většinou s tím, že mi oděvy jsou velké, což mi nevadí už vůbec. Aspoň mě nikde nic netáhne.

Samozřejmě nakupuji přes internet i drogerii a kosmetiku, domácí potřeby, svíčky a mnoho dalšího. Snažím se vždy vybírat české a lokální výrobce a prodejce s rozumnou cenou, osvědčenou službou a opravdu dobrou kvalitou zboží.