Menu

Také vám učarovala americká hypotéka?

3.5.2019 - Domov

Není divu, žádnou jinou tak výhodnou půjčku na finančním trhu nenajdete.

Americká hypotéka je právě tou půjčkou, která vás bude omezovat co nejméně. Vlastně stačí, když naplníte pouhé dvě jednoduché podmínky a máte ji v kapse.

O co jde? Konkrétně o to, že za americkou půjčku musíte ručit nemovitostí. Právě od hodnoty konkrétní vámi zvolené nemovitosti se odvíjí to, kolik peněz můžete získat. Takže když pomýšlíte na pořádný balík peněz, měli byste tomu přizpůsobit i svou volbu.
asijské peníze na dřevě

Jasné je, že mnoho lidí si příliš vybírat nemůže – třeba proto, že žádnou nemovitost nevlastní. V takové situaci však stále není vše ztraceno – zachránit vás může ochotný spoluručitel. Spoluručitel je osoba, která se za váš úvěr zaručí svým vlastním majetkem. Může to být prakticky kdokoli, kdo nemovitost o potřebné hodnotě vlastní.

Bojíte se registrů? V případě americké hypotéky bez registru nemusíte!

Tato úžasná nebankovní hypotéka vychází vstříc všem žadatelům se záznamem v registru.

Ovšem posouzení registrů se nevyhnete – jde o to, že u tohoto typu hypotéky můžete očekávat mnohem větší toleranci k záznamům. To v praxi znamená, že nejen, že můžete mít záznam v registru, ale i když bude trochu významnější, tak to vůbec vadit nemusí.
peněženka v kapse vínové košile

Každý, kdo je jen trochu zběhlý se jistě zeptá, co ho takový benefit bude stát. Když bude váš zápis v registru malý a bezvýznamný, tak vás to nebude stát nic – máte nárok na stejnou půjčku za stejně výhodných podmínek jako ti, kdo žádné potíže s registry nemají. V případě větších a významných záznamů byste měli počítat s vyšší úrokovou mírou.

Nicméně i hypotéka s vyššími úroky se vám může vyplatit – jakmile váš záznam z registru zmizí, můžete takovou půjčku výhodně refinancovat – ať už v nebankovní společnosti anebo v bance.

Americká hypotéka bez registru je zkrátka vaše velká výhra!