Menu

Světlo s designovými možnostmi

16.6.2019 - Zboží

Původně bylo s kruhovými zářivkami počítáno především pro kanceláře, průmyslové dílny a obchody. V současné době je ale můžeme najít prakticky všude, kde potřebujeme nenápadný světlený zdroj širokých možností uplatnění. Tato světla jsou v tomto ohledu dokonalá. Nabízejí totiž rozšířené designové možnosti. Díky nim si můžeme interiéry ozvláštnit a dodat jim zajímavý vzhled.dvě svítící kulatá světla

Pro své vlastnosti jsou ideálním osvětlením celých obchodů či jen samotných výkladních skříní. Kruhová zářivka je v každém interiéru vítaná i pro svou dlouhou životnost.

Zářivka kruhové konstrukce disponuje paticí 2gx13. Příkon je 40 W. Tento typ světelného zdroje se využívá stále více v designových svítidlech, která mají většinou dekorativní i praktický úkol.

Úsporné světlo do každého interiéru

Některé druhy kruhových svítidel nacházejí své místo i ve stolních lupách, které se dají využít nejen v domácnostech, ale i v profesionálních zlatnických nebo hodinářských firmách a opravnách. Světlo, které z tohoto světelného zdroje vychází, je bílé, tudíž je považováno za studené.jedno svítící kulaté světlo

Nedoporučuje se ale časté zapínání a vypínání. Toto neustálé „blikání“ ubírá na jejich životnosti. Jsou tedy vhodnější pro dlouhodobé svícení. Pak plní svou funkci opravdu na sto procent. Za nejkratší dobu pro rozsvícení a opětovné zhasnutí se však považují alespoň tři minuty.