Menu

Rozbilo se vám potrubí?

5.4.2023 - Www
Rozbilo se vám potrubí?

Tekoucí voda, splachovací wc, napojení na odpad a další součást domu jako odpady jsou pro nás dnes naprostou samozřejmostí. Zvykli jsme si, že když otočíme kohoutkem, okamžitě nám teče čistá pitná voda, a dokonce si můžeme vybrat jestli teplá nebo studená. Takové luxus ještě naše babičky neznaly, a musely si nosit vodu ze studny a ohřívat ji podle potřeby. Mnoho lidí si dnes neuvědomuje, že tekoucí voda je něco, co není samozřejmost ani dnes. Prohlédněte si inzeráty kde se prodávají starší domy, kde ještě donedávna někdo žil. Budete překvapení tím že v nich není vodovod a nejsou připojeny na odpady.

oprava kohoutku

Právě vodovodní potrubí, topení a odpady jsou to první, co lidé při rekonstrukci dělají. Mít doma vodu a funkční odpady s topením je základ každého bydlení. Na tyto práce je nejlepší si vzít odborníka, který má potřebné vzdělání a praxi které je schopen doložit. I když to mnohé nepotěší, v oboru stavebnictví se nevyplatí šetřit a brát někoho kdo nabídne nejnižší cenu, protože je velká šance, že práce neprovede kvalitně, a to vás v důsledku vyjde mnohem dráž, protože po něm bude potřeba práci opravit.

instalatér oprava

Jestli rekonstruujete nebo stavíte, určitě dbejte na výběr nejen elektrikáře a zedníka, ale i instalatéra. Totéž platí i v případě jakékoliv poruchy. Právě poruchy rozvodů vody, kohoutků a ucpaných odpadů patří mezi nejčastější závady, které každý čas od času musí doma řešit. Většinou se stávají zrovna v době, kdy instalatéři většinou nepracují – typicky večer a nebo o svátcích a víkendech. Existují ale i výjimky, a i dnes najdete odborníka, který vám přijede potíže vyřešit co nejdřív. Instalatér nonstop je skvělá služba pro všechny, které například zradily kohoutky nebo kterým se ucpalo wc. Takové věci se musí řešit hned a je nejlepší nečekat až do nejbližšího pracovního dne. Volat můžete kdykoliv.