Menu

Půvabná, elegantní a přírodní ložnice s nábytkem z masivu borovice

10.2.2019 - Zboží

Značné pohodlí bude mít jedna osoba, která bude spát na lůžku, ale velice komfortně a příjemně se zde vyspí i dvě osoby, takže se často tento typ považuje za manželské lůžko.

ložnice

Velikost 180×200

Do tohoto typu postele vložíte dvě matrace o velikosti 90×200. Na spaní budete mít kolem sebe opravdu dostatek místa. Jedná se o větší typ klasické verze. Pokud si opravdu chcete dopřát pohodlí, rádi se rozvalujete, nebo jen máte rádi své soukromí a rádi se tulíte s peřinou, pak by mohla tato velikost lahodit vašim potřebám. Usínejte každý den jako na obláčku. Rozměrově poskytuje opravdu spoustu prostoru na spaní a dokonce i na převalování.
Rádi byste zvolili pouze jednu matraci? V tom případě zvolte právě velikost 180×200.

Postele z masívu jsou kvalitním nábytkem, který nesmí chybět v žádné ložnici. Poskytují vysoký komfort, příjemné zázemí a vypadají i po několika letech jako nové. To díky použitému dřevu, které je kvalitní, odolné a přírodní. Vybírejte z různých druhů odstínů.

interiér

Vybírat si můžete z různých druhů odstínů:

  1. Přírodní barva – zůstane zachována struktura dřeva. Uvidíte použitý masiv borovice. Dřevo je hřejivý a příjemný materiál, který vypadá i navenek vznešeně a velice elegantně. Pokud chcete ponechat přírodní barvu, pak je to chvályhodné. Přírodní vzhled vás nadchne působivým vzhledem a krásnou strukturou dřeva. Nechejte vyniknout krásu letokruhů borovice.
  2. Bílá lakovaná, šedá – bílá barva je velice moderní. Používá se v posledních letech do moderních prostor. Díky tomu si i vy budete moci svou ložnici přizpůsobit podle vlastního vkusu. To samé platí v případě šedé. Šedá barva se hezky snoubí i s dalšími barvami či materiály.
  3. Dub – kvalitní dřevo, které svým vzhledem připomíná přírodu, teplé a elegantní dřevo.
  4. Olše – působí hřejivě. Podtón olše můžete velice vkusně skombinovat i s dalším nábytkem, pokud vaše ložnice obsahuje nábytek z olše.

Pohodlný spánek pro jednoho člověka i pro dvě osoby
Hodí se do ložnic jako manželské lože, dát ji můžete do dětského pokojíčku, studentovi na kolej nebo do pokoje, na chalupu, ale také do pokojů pro hosty a na mnohá další místa.