Menu

Půjčovna dodávek Praha 4

23.12.2018 - Business

Naše úžasná půjčovna dodávek Praha 4 nabízí široké spektrum vozidel dle potřeby klienta, které si vy sami vyberete. Navíc stěhovací služby jako kompletní balíček i s pracovníky vám také můžeme nabídnout, abyste se nemuseli nikde doprošovat o pomoc a tak dále. Navíc je zde i neomezený počet kilometrů, takže se vůbec, v žádném z případů nemusíte omezovat na ujeté kilometry. Všechny vyúčtujeme, až bude ten správný čas. Také je součástí zápůjčky havarijní pojištění, protože je to ze zákona dané.

klíče

Bez toho by to určitě nešlo a stejně by to byl pro vás velký risk, protože nikdy nevíte, co by se třeba zrovna vám mohlo stát. Může na vás někdo narazit. Nehoda nemusí být vůbec vaše vina. Osud má v rukou spousty životů a nikdy nevíte. Je důležité se ale připravit na hrozby, které by mohly přijít, proto je zde pojištění. Jsou zde dálniční známky. Můžete tak v klidu a bez nějakého nepříjemného omezovaní využívat celu dopravní síť, která zahrnuje placené úseky. Také si mžete u nás domluvit přistavení i následný odvoz vozidla.

tachometr

Pravidelná servis

Když si půjčíte vozidlo od kamaráda, tak nikdy nemžete vědět, v jakém je stavu. Pokud využijete naši firmu, tak si stoprocentně jistí můžete být, že je všechno pořádku, protože naši servisní technici vždy dělají kontrolu auta a není zde šance, že by nám třeba něco uniklo, takže v nás můžete klidně vložit svoji důvěru. Je nutné samozřejmě mít kontrolu a hlavně jistotu, protož vám půjčujeme docela drahou věc, tak abyste složili vratnou zálohu, která činí pět tisíc korun. Každý fyzická osoba si může vozidlo pronajmout. My jsme nejlevnější. My jsme nejlepší volba. My vás nezklameme. Je dožité doložit výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list u podnikatelských osob. Koukněte se na všechny auta v naší nabídce, která se vám jistě v tomhle všem budou líbit.