Menu

Prostor, kam se nesmí

8.12.2018 - Zboží
Prostor, kam se nesmí

Samozřejmě hned je scéně doslova hororový scénář, určitě tu někoho zabili nebo okradli, musí se především zabezpečit stopy. No jo, ale to by asi byla úplně jiná páska a navíc tu ani nejsou policejní auta, záchranka nebo snad pohřební vůz. Až teprve nás zvědavost donutí dojít k natažené pásce, kde ke svému údivu zjistíme, že je zde částečně probořený chodník. Nedá se nic dělat, scénář je u konce. Místo je zkrátka zviditelněno, aby si někdo náhodou nějakým způsobem neublížil, kdyby se nekoukal pořádně pod nohy. A to je dnes úplně běžné, když jsou lidé především zahledění do svých mobilních telefonů.
stavební dělník

Různé druhy a využití

Pásky, které se používají pro upozornění občanům, návštěvníkům nebo uživatelům, jsou především z kvalitního materiálu, z LDPE folie, která vyniká svojí pevností, ale také pružností. Mnohdy ohraničovací páska nese ve svém potisku i logo nebo nápis, tudíž se dá ihned na pohled zjistit, kdo je aktérem celé akce. Policie, hasiči, opraváři nebo stavební dozor. To ale není vše. Jen různé marketingové akce, koncerty, závody, sportovní, taneční soutěže a existují další možnosti, mají vytyčené prostory, za které není radno se vydávat. Poté by ihned zasáhla statná ochranka nebo dozor. Většinou větší akce mají na svých páskách přímo logo firmy nebo název třeba veletrhu a podobně.
bezpečnostní pásky

Nepřímá komunikace

Jedná se o pouhý spotřební materiál, přesto se k nám nějakým způsobem vyjadřuje. Především upozorňuje na nějaký problém, překážku nebo majetek. Vysílá docela jasný a nepřehlédnutelný signál, který zakazuje nebo přikazuje. Pokud skutečně hrozí nebezpečí, je potřeba na místo umístit trochu tvrdší výstrahu a to je reflexní folie, která se nedá přehlédnout ani ve tmě.
nebezpečí páska
Některé jsou vybaveny kvalitním lepidlem a fungují jako izolepa. Nalepí se na schod nebo na prostor, na který potřebujeme nutně upozornit. Jiné fungují skvěle jako strečové pásky, které se dají zavázat, obmotat nebo jiným způsobem připevnit k danému cíli. Podle potřeby se dá zvolit i vhodná šířka pásky.

Prostor, kam se nesmí
5 (100%)2