Menu

Proč podporovat tuzemské farmáře

24.3.2019 - Zboží
Proč podporovat tuzemské farmáře


Mnoho států k nám dováží potraviny v tak nízké kvalitě, že v zemi původu by takový odpad za tak vysokou cenu nikdo nekoupil. My sice prvoplánově hledíme nakoupit co nejvíce potravin za co nejméně peněz, ale kvalita nás často nezajímá. Přirozená chuť potravin je nahrazována umělými ochucovadly. Při takovém jednání si neuvědomujeme, jak moc škodíme svému tělu, jak ho zanášíme a zatěžujeme mnoha chemikáliemi, často karcinogenními a v konečném důsledku nás tento laciný odpad vyjde velmi draho, protože nás připraví o to nejdražší, co máme. O naše zdraví. A potom je zdánlivá úspora ta tam, protože přicházíme o výdělky, kupujeme mnoho léků, protialergických prostředků atd. Velmi tím klesá úroveň našeho života ekonomicky i společensky.
krávy na pastvě


Výborným řešením je nakupovat potraviny vypěstované u nás našimi zemědělci. Maso i mléko krávy, která žila na pastvinách, měla dostatek pohybu a vykrmila se trávou, bude vždy lepší než od té, co strávila svůj život v těsných podmínkách halového velkochovu a byla krmena umělými krmivy. Viděli jste již žloutek vajíčka od slepice, která žila venku a zobala trávu a žloutek vajíčka z klecového velkochovu? Možná Vám bude připadat žloutek z velkochovu tmavší, tudíž lepší, ale nenechte se zmást, takovým slepicím je do krmiva přidáváno pro pěknou barvu žloutku barvivo. A je tu zase ta chemie.
zelenina s žampiony


Nakupujte raději u místních farmářů a objevíte tak pravou chuť potravin bez chemie a umělých přídavků. Mrkev, která není rychlená má opravdu lepší chuť, než mrkev rychlená, plná vody. Vaše tělo a Vaše zdraví Vám bude za to vděčné, bude mít lepší imunitu a Vaše zdraví bude pevnější. A bude to mít ještě jednu výhodu, kterou je podpora svého regionu a své země z ekonomického hlediska. Budete tak podporovat naší kvalitu a naše farmáře, ne cizí zloděje, co nás chtějí krmit odpadem a ještě na tom mnoho vydělat.


 


Proč podporovat tuzemské farmáře
4.5 (90%)2