Menu

Přechod na LED žárovky

14.10.2019 - Zboží
Přechod na LED žárovky


Proč je zakoupit?
Nejprve si musíme říct co to je vlastně pojem LED. Je to označení pro polovodičovou elektrotechnickou součástku, jenž vytváří světlo za podmínky zapojení k elektrickému proudu. Navíc nemají v sobě wolframová vlákna, takže nehrozí jejich prasknutí. To bývá vůbec nejčastějším skončením životnosti výrobku. Oproti klasice za ně zaplatíme jen o trochu víc, ale za to přinesou nespornou řadu výhod. Hned první musíme zmínit životnost, přeci jenom je mnohem více ekonomičtější měnit žárovku po delších intervalech.
Led pásek
Tato Vám vydrží například až 20x déle než klasická. Takže si můžete spočítat, kolik jen ušetříte za výměnu tohoto spotřebního zboží. Pokud se tedy teď rozhodnete vyměnit v celé domácnosti osvětlení, tak se Vám tato investice vrátí za zhruba 16 měsíců. Je to o něco delší časový úsek, ale potom budou svítit několikanásobně delší dobu. Takže se náklady nejen vrátí, ale potom půjdete už jen do plusových čísel. Navíc oproti klasické žárovce spotřebuje ohromně nižší elektrickou energii. Průměrný výrobek za rok spotřebuje normálním používáním pouhých 15 Kč. Prodávají se také kvůli světové ekologii, protože mají snadnější recyklaci kromě úspory energií. Možná někdo zamítne nákup kvůli vydávání modrého světla, ale lze koupit normálně produkty, jenž vydávají obvyklé žluté světlo.
LED žárovka
Jaké výrobky nakupovat?
Určitě volte spolehlivou firmu, jenž dodává kvalitní výrobky. O tom se nejlépe přesvědčíte přečtením nějakých uživatelských recenzí, protože zákazníci nejlépe zhodnotí dodavatele, protože výrobky pravidelně používají. Pokud budete rekonstruovat, tak je vhodné koupit celý panel, a proto doporučuji zakoupit led pane 300×1200. Dodá o prostoru dostatek příjemného světla. Nesmíme zapomenout ani na jeho životnost, jenž je zde 50 000 hodin. To je opravdu velice slušný údaj. Zároveň má jednoduchý a úzkoprofilový design, který zapadne určitě všude.