Menu

Postavte si stodolu!

21.9.2019 - Zboží

Dnes je velice moderní, pokud máte větší pozemek, postavit si kromě rodinného domku také stodolu, kde si budete moci ukrýt všechny vaše poklady – ale ne, teď vážně, taková stodola se hodí na celou řadu nejrůznějších věcí.
malý chlapec sedící na zemi ve stodole

  1. Potřebujete uklidit kolem domu = zvláště v případě, že se kolem vašeho rodinného domku válí spousta věcí, ať už se jedná o zahradnické nářadí, stavební materiál, stroje jako sekačky či motorové pily, nářadí jako takové, bedny, pneumatiky, substráty pod rostliny, kdo ví co je ještě třeba na takové zahrádce – to všechno můžete přemístit a uspořádat do stodoly, kde na to nejenže nebude pršet, padat sníh nebo přenášet vítr, ale zároveň to budete mít všechno na jedné hromadě, nebo spíše kupě a nemusíte už nic hledat.
  2. Je nutné zaparkovat auta = jste taková ta domácnost, kde je více aut na rodinu? Tak poté určitě potřebujete nějaké další místo, kde byste mohli pohodlně zaparkovat či nechat auto přezimovat, pokud nejste zas tak častí řidiči. Takové auto venku jenom střádá a ba co více, mohou se vám tam uhnízdit například kuny či lasičky, které mají teplo motoru rády a ty vám poté jedna dvě přehryžou veškeré spoje a dráty, na kterých si brousí zuby.
  3. Chcete chovat domácí zvířata = není nic lepšího, než mít všechna domácí zvířata pohromadě. Zvířata sama o sobě mají ráda společnost, například koně se podivuhodně snáší velice dobře s koňmi či ovcemi. Budete tak mít nejen spokojená společenská zvířata, ale zároveň pořádnou střechu nad jejich hlavou.

stará stodola uprostřed pole

A abyste měli stodolu pro všechny tyto účely, je třeba ji vybavit pořádnými vraty, jako jsou například sekční garážová vrata Just-Doors.cz, která jsou ideálním řešením snad pro každou stavbu. A nemusí jít jenom o stodolu, přesně jak název napovídá, hodí se především také do garáží u domů či mimo dům pro pohodlné otvírání a zavírání.