Menu

Pořiďte si tapisérii také

12.5.2019 - Zboží

Jste-li milovníky umění a historie, určitě obdivujete tapisérie, které v dávných dobách ručně tkali mistři svého řemesla. A víte, co? Ani nemusíte být odborníky a milovníky historie, abyste nemohli toto skvělé řemeslo obdivovat. A pokud víte, že mistři řemesla ručního tkaní i v dnešní době svou práci vykonávají, určitě není problém kvalitní tapisérii také vlastnit!

tapisérie v hale

Prohlídka výstav Vám může vnuknout nápad
Určitě si nenecháváte ujít návštěvu uměleckých výstav, kde se tapisérie vystavují. Obdivujete je a možná přemýšlíte, zdalipak byste i Vy mohli některou z nich vlastnit. Možná jste zvyklí vidět tapisérie a gobelíny na zdech pouze s historickými výjevy. Tak to dřív prostě bylo. A samozřejmě víte, že měli svého času tapisérie i jistou funkci zateplení. Ale krásnou. A pokud hodně cestujete a hotely jsou Vaším druhým domovem, určitě Vám neušlo, že i tam se objevují na zdech tapisérie s abstraktním motivem. Neříkáte si: Kéž bych to měl i doma?

Zkrášlete si svůj interiér
Máte mnoho možností, jak zanést do svých prostor úžasnou techniku ručního tkaní. Tapisérie s výjevy historických událostí si můžete nechat vyrobit na zakázku a vystavit je ve firemních prostorách. Nebo si nechte utkat tapisérii s motivem moderním. A tu můžete připevnit do svého obývacího pokoje, nebo na stěnu ve vchodové chodbě. Pokud samozřejmě nejste sběratelé historických artefaktů. To byste museli zajít na aukci s naditým kontem v záloze.

pověšená tapisérie

Líbí se Vám? Jděte do toho.
Ale i obyčejný smrtelník dosáhne na tapisérie podle svých představ. Nikdy neuděláte chybu, když si necháte ručně utkat kvalitní tapisérii s moderním designem a v barvě, která dotvoří interiér firmy, ve které pracujete, nebo domova, ve kterém žijete. Proč byste si nemohli udělat radost novým přírůstkem do Vašeho interiéru? Co Vám brání?