Menu

Párty pro děti v Brně

12.6.2019 - Životní styl

Máte doma malé ratolesti, které netouží po tom, oslavit jejich narozeniny pouze v domácím prostředí? Nemůžete se divit, že tak významný den chtějí prožít v doprovodu zábavy a nejbližších přátel na místě, které tolik neznají.

Aby jejich oslava narozenin Brno proběhla bez jediné chybičky, neváhejte se o její průběh postarat tím, že ji prožijete v trampolínovém parku. Vaše děti si totiž přesně takovou párty přejí.
dort plachetnice

Pomůže vám trenér

Jestli nechcete být na její přípravu úplně sami, rozhodněte se pro možnost využít nabídku služeb trenéra, který vám pomůže nejen se samotnou organizací oslavy, ale i s programem pro všechny děti, které narozeniny vašeho dítěte přijdou oslavit společně s vámi.

Ve velkém areálu jim může být doprovodem při jakémkoliv výběru atrakce, kterou si budou chtít s radostí vyzkoušet. Skákání na trampolínách může být ještě báječnější, pokud budou mít vedle sebe profíka, který jim ukáže mnoho triků a dohlédne na nich v době, kdy s nimi vy nebudete – třeba při odpočinku u kávy.

Neváhejte si přinést vlastní dort

Unikátní možností, kterou ocení všichni rodiče je to, že si můžou na oslavu přinést vlastní dort. Není potřeba řešit ani jiné malé občerstvení, protože si v areálu můžete vybrat z nabídky malého pohoštění (sladkého i slaného) a rovněž i nabídky nápojů, které děti po jejich dovádění budou potřebovat ve velkém množství.
nápis u lustru

Splňte vašemu oslavenci jeho sen

Při organizaci velkolepé oslavy narozenin, je důležité hledět především na požadavky vašeho oslavence. Místo, jakým je JumpPark bude nejen pro něho, ale i jeho partu kamarádů tím pravým, na kterém si jeho mimořádný den užije do posledního okamžiku.

Čeká na něho nejen obrovský výběr atrakcí, ale i skákání bez omezení na všech dostupných trampolínách. Postarejte se tedy o to, aby byla jeho párty tak báječná, aby na ni vzpomínali všichni ještě několik dlouhých let s obrovským úspěchem.