Menu

Opálení bez nutnosti čekat na sluníčko

15.3.2020 - Business

Líbí se vám hnědá pokožka a je pro vás každý, kdo ji má velmi atraktivní? Nemusíte jim tiše závidět a s údivem hledět, jak jim tento odstín sluší. A rovněž nemusíte ani netrpělivě čekat na sluneční paprsky, které by vám k tmavšímu odstínu pokožky pomohly.

Vyzkoušejte možnost, která pro vás bude mnohem pohodlnější a rychlejší alternativou, než získat „bronz“ během několika měsíců. Solárium Brno vám dopřeje přesně takové opálení, které obdivujete na ostatních a bez toho, abyste museli dlouhodobě čekat a trávit hodiny času na slunci.

klobouk u bazénu

Rovnoměrně, krásně a bez spálení

Opálení vypadá pěkně pouze za předpokladu, že nemá nedostatky.

Jistě znáte ten pocit, kdy se vám nedaří vyvážit vaše opálené nohy a ruce se zbytkem těla, které v tak časté míře slunci nevystavujete. Přístroje, které v našem soláriu nalezete vám ovšem dopřejí rovnoměrný (a tedy všude stejný) odstín hnědé, aby bylo vaše opálení krásné a bez jediné chybičky.

Na rozdíl od hodin strávených na slunci si v soláriu můžete sami zvolit intenzitu umělého záření a vyhnout se tak spálení kůže, která vám může způsobit řadu bolestivých a zdravotních potíží.

opalování na slunci

Finančně přijatelná nabídka

Jestli se obáváte toho, že by časté návštěvy do solária pocítila i vaše peněženka, pletete se. Každý vstup, který u nás zaplatíte je finančně velmi přijatelný a v případě, že budete chtít chodit na pravidelné návštěvy, neváhejte si zakoupit permanentku, se kterou získáte mnoho slev a bonusů.

Buďte připravení na letní sezónu u vody tak, abyste si ji užili naplno. Vaše pokožka bude díky soláriu dobře nastavena na první horké dny, ale i mnoho dalších i díky tomu, že už bude mít základ v podobě hnědšího odstínu. Naše nabídka vám umožní vybrat si mezi vertikálním nebo horizontálním přístrojem, ale oblíbené je i to kolagenové, se kterým si rovněž můžete připadat krásnější a spokojeni se svým zevnějškem každým dnem.