Menu

Nabízíme řešení, když banky zavírají dveře

6.10.2017 - Ekonomika

Několik týdnů jste se v bance snažili vyřídit žádost o úvěr. Dokládali jste nejrůznější skutečnosti, přinášeli pracovníkům další a další potvrzení. Nakonec banka vaši žádost o úvěr zamítla a dokonce jste se ani přesně nedozvěděli, co bylo důvodem k zamítnutí. Ano, takové situace jsou opravdu velmi časté a bohužel se stávají zejména velmi mladým žadatelům, žadatelům, kteří pracují v zaměstnání s typem smlouvy na dobu určitou, nebo žadatelům, kteří mají záznam v registru dlužníků.

zmatený výraz

Co dělat v takové situaci? Pomůže vám americká nebankovní hypotéka. Nebankovní společnost má možnost přistupovat ke každé žádosti individuálně a nemusí se řídit tak striktními pravidly, které předepisují velké bankovní ústavy. Zažádat si o půjčku v nebankovní instituci je velmi snadné a velmi pohodlné. Vše můžete vyřídit z domova, většinu dokonce ze svého obývacího pokoje, prostřednictvím počítače. Určitě vás bude zajímat, jaký budete platit úrok.

Úrokové sazby u nebankovních společností jsou velmi příznivé. Začínají na třech procentech, což je podobná úroková sazba, nebo dokonce nižší, než by vám při podobném typu úvěru nabídla vaše banka. Další výhodou nebankovního úvěru je to, že na schválení vaší žádosti, nebudete dlouho čekat. Některé žádosti bývají dokonce schváleny v průběhu jednoho pracovního dne. Určitě oceníte i další z předností tohoto typu úvěru.

tužky a blok

Klientům umožňujeme, aby kdykoliv a bez sankcí vložili mimořádnou splátku. Také mají klienti možnost předčasného splacení, rovněž bez navýšení částky o pokutu za předčasné splacení. Je zřejmé, že oproti bankovním institucím nabízí nebankovní společnost svým klientům celou řadu výhod a benefitů. I vy můžete být spokojeným klientem nebankovní společnosti. Vyplňte kontaktní formulář a nechte si zpracovat kalkulaci vašeho úvěru. V podrobné nabídce naleznete i výši splátky a nabízenou úrokovou sazbu.