Menu

Na vyřešení problému postačí 24 hodin

8.5.2019 - Ekonomika

Minimum papírování a tolerantní posuzování bonity. To jsou hlavní důvody, proč se stále více žadatelů o půjčku obrací k nebankovním poskytovatelům. Jediné, co je společné (u takzvané americké hypotéky) s klasickou bankou, je úroková sazba.

podaná pomocná ruka – dohoda

Mnoho lidí, kteří se dostanou do finančních potíží, se za svůj stav stydí. Připadá jim, že situaci nezvládli. Do ekonomicky těžké životní situace se může dostat naprosto každý.

Pokud se rozhodnete vyřešit své potíže nebankovní hypotékou https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/, pak očekávejte levné řešení a rychlé jednání. Vzhledem k tomu, že u nebankovní instituce je posuzována každá žádost individuálně, není v podstatě žádný žadatel odmítnut. Každému se prostě podmínky přizpůsobí tak, aby mohl v budoucnu bez problémů splácet.

Doložení příjmů je jednoduché a rychlé

Je jasné, že každého věřitele musí zajímat výše příjmů jeho dlužníka. V tomto případě se ale jedná o rychlé doložení příjmů a obvykle s tím nemá ani jedna strana žádný problém. Rychlost je také jedno z hlavních plus, které nebankovní poskytovatel nabízí.

nabídka peněz

Nač své finance použijete záleží totiž jen na vás.Podmínka pro žadatele je vlastně jen jedna – zástava nemovitosti. Podle stavu, lokality a dalších parametrů, se stanoví částka, kterou budete moci čerpat. Může se jednat až o sedmdesát procent z odhadní ceny.