Menu

Mobilní dřevostavby

24.1.2019 - Domov

Jste mladá, perspektivní rodina, co by ráda bydlela ve svém domku, ale nemáte na začátek tolik finančních prostředků, abyste si vzali na sebe velkou hypotéku? Pozemky a všechno, cos e týče stavby domu, je v dnešní špatné době opravdu hodně drahé a ceny stále stoupají. Určitě je tohle pro vás smysluplné, když si vezmete, že náklady na postavení jsou nízké a celkové náklady, které jsou samozřejmě spojené s chodem celého obydlí, to se také musí počítat, jsou velice nízko.

rozpočet

Naše mobilní dřevostavby jsou jak pro seniory, kteří hledají odpočinek a chtějí být na klidném, odlehlém místě, kde budou mít jenom zahrádku a budou tam moci přespat nebo i pro lidi, kteří nevědí do teď, kde by chtěli bydlet, tak to je jistota, protože když byste měnil práci nebo jste se museli někam, kamkoliv přestěhovat, tak tento domek si snadno vezmete s sebou. Nepoznáte v žádném případě rozdíl. Teď hodně přibývá lidí, kteří tohle volí jako tu volbu bydlení, protože to má svůj smysl. Přijeďte se kouknout do show room, kde se kouknete dovnitř.

pojištění

Bydlení celoroční

Domky si můžete dle svého přetvářet, malovat, zateplovat, vylepšovat. Je to vás majetek a taky jím zůstane, dokud jej neprodáte. Vydrží jistě po celou dobu vašeho života a vy budete nadšení z takového přístupu. Jestli to pořád nemůžete rozdýchat a nemůžete uvěřit tomu, že je to opravdu tak jednoduché, že vám všechno přivezeme, tak nás můžete kdykoliv a jakkoliv kontaktovat. Chcete chatku, moderní bydlení, co je rychlé, nízké náklady, stavět bez stavebního povolení? Pokud si myslíte, že je to žert, tak se mýlíte. Říká se tomu mobilheim a je to velice populární forma bydlení v dnešní době. Ze začátku k tomu byli lidé nedůvěřiví, jako asi ke všemu, co je nové a pak to zkusili a ochutnali jeho kvality. Útulný domov bez nějakého omezování, to jsou tyhle krásné varianty, které mají nespočet možností, co majiteli nabídnou.