Menu

Koho žádat o půjčku?

19.6.2019 - Ekonomika

Pokud člověk nevystačí s penězi a naléhavě nebo třeba i ne zase až tak naléhavě je potřebuje, nezbývá mu, než si je někde půjčit. A úměrně tomu, jakých kvalit po stránce financí dosahuje, si může nebo nemůže vybírat, od koho si je půjčí.
Jsou totiž lidé, kteří vypadají spolehlivě, a tudíž mají dveře otevřené ve všech finančních institucích, ovšem existují i tací, kteří mají natolik velké problémy, že by se u nejednoho poskytovatele půjček jen těžko setkali s úspěchem.
A kam se obracejí ti posledně zmínění?
Mají-li rozum, neztrácejí čas marným obcházením bank a svěří se do náruče nebankovního sektoru. Protože právě zde mohou uspět, a to i tehdy, když jsou v tristní finanční situaci a možná je hyzdí i nějaký ten záznam v registrech dlužníků. Zde totiž postačují i takové žadatelovy příjmy, s nimiž je možno hradit aspoň ty nejnižší možné splátky, a nad nějakým tím záznamem v registrech dlužníků se tu též dá přimhouřit oko.
Pokud je tedy tím produktem, o který se člověk rozhodne ucházet, hypotéka na družstevní byt.
Právě tato dává žadateli nejednou přímo netušené možnosti.
Stačí totiž, když dotyčný dá do zástavy zmíněný družstevní byt, ale klidně i jinou nemovitost na území našeho státu, jako je dům, byt, chata, komerční objekt, pozemek a podobně, a má už v tu chvíli napůl vyhráno. Již tato zástava mu dává naději na půjčku až ve výši sedmdesáti procent odhadní ceny této nemovitosti, jejíž snímky odeslané e-mailem spolu s vyplněním jednoduchého online formuláře jsou vlastně tím jediným, co musí žadatel o půjčku zvládnout sám.balíček peněz
A pokud má tento alespoň takový příjem, aby dokázal hradit ty nejnižší možné splátky, a pokud má nanejvýš takový záznam v registrech dlužníků, který nehrozí tím, že zkomplikuje schopnost splácet, má onen žadatel vyhráno.
Protože vše ostatní je pro něj téměř formalita a tudíž se snadno dostane k penězům, jež může splácet i hodně dlouho, ale i splatit kdykoliv předčasně a bez sankcí, a jež lze použít na cokoliv. A o to tu přece jde.