Menu

Kámen je kámen

7.4.2019 - Zboží
Kámen je kámen

Naši praprapraprapředci žili v podmínkách, jež jsou s těmi dnešními zcela nesrovnatelné. Moc toho tehdy ještě neuměli, neznali ani cihly, ani panely, ani střešní krytinu, ba dokonce ani beton a maltu. A proto se v případě, že chtěli mít opravdu bytelný a trvanlivý a i v jiných ohledech na svou dobu dokonalý příbytek, usídlovali – měli-li tu možnost – v kamenných jeskyních. Protože to víte – kámen!
Kámen je materiál, jaký vlastně často preferujeme i dnes. I když už umíme stavět z kdejakého kvalitního materiálu, i když je na výběr z mnoha různých variant bydlení, nejednou je právě kámen naší volbou. A to rozhodně ne proto, že bychom snad rozumově ustrnuli někde na úrovni našich pravěkých předchůdců.
Kámen je totiž něčím, co nám skýtá kvalitu i krásu zároveň. A je přitom relativně podružné, zda volíme z toho, co se nabízí, jako obklad umělý kámennebo kámen přírodní. Oba mají své přednosti.

stěna

A také rozdíly.
V současnosti moderní a zcela jedinečný umělý kámen TechniStone® je nejednou právě tím, co chtějí lidé u sebe doma nebo i kdekoliv jinde mít. A je vlastně docela jedno, má-li být tento použit jako obklad v exteriéru nebo interiéru, tedy vně nebo uvnitř té které budovy.

Lze ho použít k obložení zdí, fasád, koupelen a kuchyní, může posloužit při stavbě krbů, schodišť a okenních parapetů, k výrobě květináčů, stolů či interiérových dekorací, dají se jím obkládat stěny i podlahy. Při čemž oceníme nejen to, že dobře vypadá, ale třeba i to, že je odolný, pevný, nenasákavý, stálobarevný a lehký, že skvěle zapadne kamkoliv a lze ho lehce kombinovat i s jinými materiály a designovými prvky.

šedý mramor

Můžeme si tu tak vybrat ten pro nás nejvhodnější barevný odstín, a to z celé široké škály, jež je k mání, a rázem máme domov kvalitní a současně i krásnější. A také dokonalejší třeba v tom, že jde o bezúdržbový povrch, navozující příjemnou atmosféru, který umožňuje stěnám dýchat a nám kochat se.
A kdo by doma něco takového nechtěl, že?

Kámen je kámen
4 (80%)2