Menu

Jedno nabíjecí zařízení pro všechny vaše telefony

26.9.2018 - Zboží

Už máte také plné zuby toho, abyste všude musili nosit několik kabelů zároveň, protože má každý z vašich mobilních telefonů jinou koncovku? Vůbec se není čemu divit, něco takového nikoho nepotěší. A navíc, když má člověk doma šňůr hodně, tak je mívá zpravidla zamotané do jednoho klubka, které nejde rozplést právě ve chvíli, kdy to nutně potřebujete. A rovněž je to velice nepraktické, když víte, že se může stát, že se některé z vašich mobilních zařízení vybije někde cestou, čili v průběhu vašeho pracovního dne, to se člověku vždycky nejméně hodí, protože každý z nás dnes potřebuje být pro všechny ostatní maximálně dostupný po celý den. Jenže, co naplat?

kabel

Pokud byste měli mít vždy po ruce všechny potřebné nabíječky pro případ vybití vašeho mobilního telefonu, tak by to znamenalo, že byste s sebou, ve své pracovní tašce anebo kabelce museli vždy nosit klubko různých namotaných šňůr s nabíječkami, a to by bylo dost nepraktické, vždyť by vám tato zařízení zabírala zbytečně mnoho místa.

příslušenství

Existuje však nějaké jiné rozumné řešení pro ty lidi, kdo potřebují mít i nabíječku svého telefonu celý den po ruce? Jistě, že existuje!
Pořiďte si magnetický nabíjecí kabel a rozhodně toho nebudete litovat. Kouzlo tohoto kabelu a obrovský přínos pro vás tkví v tom, že jej můžete snadno připojit téměř k jakémukoli telefonu, a to díky vyměnitelným koncovkám, které jsou s tímto zařízením propojeny díky magnetické síle. K dispozici tak máte tři praktické koncovky typu USB-C, Micro USB a 8pin pro nabíjení telefonů Apple iPhone, a případně i jiných. Koncovky jsou velice kvalitní a jejich spojení s kabelem je velice pevné, takže se tak rozhodně nemusíte obávat jejich vypadávání. Šňůra je navíc opletená nylonem, což zajišťuje její pevnost a pružnost a nemusíte se obávat zlámání. Spojovací koncovka je opatřena LED diodou, takže budete mít vždy přehled o tom, že vše funguje správně a dochází k nabíjení telefonu.