Menu

Jak si vybrat správnou kabelku

17.9.2019 - Zboží

Každá je jiná a každá se hodí k něčemu jinému. Záleží na barvě, tvaru, materiálu a velikosti. To všechno hraje prim při výběru nového kousku do naší sbírky.
Prvotně je dobré si utřídit v hlavě, proč si kabelku chceme pořídit. Zda je to jenom kvůli tomu, že jsou na internetu velké akce nebo, že ji opravdu potřebujeme, protože naše stará už dosluhuje. Nesnažte se svůj oblíbený kousek nahradit novým a stejným. Přece jenom zkuste trochu obměnit repertoár a zariskovat. Snažte se sledovat, co zrovna letí, to je trendy. Určitě to ale neznamená, abyste za jeden kousek utratily peníze na dovolenou jen proto, že jedna ikona showbyznysu měla takovou kabelku ve společnosti. Spíše je to myšleno tak, abyste se nechaly inspirovat barvami a různými druhy kabelek.stylový kousek
Co by ovšem měla každá správná žena vlastnit, je tzv. univerzální kabelka. Tedy taková, co se dá kombinovat takřka se vším. Vesměs barvy černé, jednoduchá, nijak výstřední a přeplácaná, velikost tak akorát. Která se bude hodit jak do práce, do kina nebo na pracovní schůzku. Určitě by měla být kvalitní, protože by neměla působit lacině.
Zároveň je dobré mít jednu kabelku, která je sportovnější, např. když jdete s dětmi na hřiště, která vám nezavazí v ruce, a můžete se volně pohybovat. Nejvhodnější je kožená crossbody kabelka. Je nadčasová, trendy, a když zvolíte nevýraznou barvu, opět ji přizpůsobíte skoro ke každému sportovnějšímu modelu.nápaditá kamarádka
Většina kabelek jsou ale unikátní kousky, které se vám něčím zalíbily, ať už značkou nebo modelem. Každá je jiná, nedá se říct, která je vaše nejoblíbenější. Ale jsou to srdcové záležitosti a z každého takového nákupu máte radost jako malé dítě. Nebojte si za originál připlatit, určitě je to lepší varianta, než levná a nepodařená napodobenina.