Menu

Herní konzole nejsou jen pro děti nebo milovníky stříleček

25.8.2019 - Zboží

Internetový vyhledávač, možnost sledování oblíbených online pořadů, relaxace při hrách nebo skvělá zábava s přáteli. Tohle vše umí stolní herní konzole, které dnes nejsou určeny jen pro milovníky stříleček a zatvrzelé hráče. Aktuálně najdete na trhu Xbox od Microsoftu a Playstation od Sony. V základu umí oba výrobky to stejné, a to pobavit vás.

chlapec se sluchátky
Práci na fyzičce nebo super zábavu na party umožní speciální příslušenství ve formě snímací kamery. Ta sleduje váš pohyb a promítá jej do hry, takže jenom nesedíte, a dokonce se můžete pěkně zadýchat. Kromě toho není nic vtipnějšího, než vidět přátele vytvářející různé taneční kreace nebo jiné činnosti během dění v dané hře. Kromě toho se dají pořídit i další ovladače ve formě pistole, volantu nebo třeba golfové hole.
Jestli patříte k těm, které moc nebaví hrát s počítačem, tak uvítáte možnost zapojení více hráčů nejenom v jedné místnosti, ale i online. Do jistí míry to zažene i pocit osamění, ale pořád je lepší soupeřit s někým blízkým. Není nad to vsadit se s přítelkyní, kdo dnes bude umývat nádobí nebo venčit psa.
černý ovladač
Pokud se moc nedíváte na klasické televizní programy, ale spíše si pouštíte různé internetové pořady, se kterými se roztrhl pytel, tak oceníte klasický vyhledávač. Zadáte si stránku, najdete si konkrétní obsah a přehrajete si ho standardně na celé ploše televize, nemusíte připojovat další zařízení nebo se dívat na malé obrazovce notebooku. Možná si časem zrušíte i klasický set-top box nebo satelit a vystačíte si s touhle víceúčelovou věcičkou.
Obzvlášť ženy nebaví krvelačné střílení, fotbal nebo hokej, ale i ony si najdou v obrovském množství titulů ty, které je nadchnou i na několik hodin. Stavba vlastní zoo nebo úkoly plnící rozkošný lišák zaujme nejen děti, ale právě i dámy. Závěrem je třeba říct, že vás hraní může pohltit, takže si na něj vyhraňte jen určitý čas a věnujte se i jiným činnostem.