Menu

Dovolená, jak má být

9.2.2019 - Dovolená

Chcete si své léto parádně užít? V tom případě neváhejte a vyrazte k moři, protože jen v případě, že zamíříte někam za hranice, stoprocentně zapomenete na práci. Ať už patříte mezi zaměstnance anebo jste svým vlastním pánem, tak jisté je, že za hranicemi země vás nikdo s prací obtěžovat nebude. Navíc máte jistotu, že se tam opravdu vykoupete a vyjde vám skvělé počasí, což zrovna u nás v tuzemsku nikdy jisté není.

moře

Destinace, na kterou je spolehnutí
Třeba takové Chorvatsko vás nikdy nezklame. Nebe je zde trvale dokonale vymetené a voda je krásně azurová, na oblázkových plážích se vám bude dobře odpočívat. A ať už fandíte libovolným vodním radovánkám od plavání až po potápění, tak zde si jednoznačně přijdete za své.

Cesta ve vlastní režii vás bude stát pár korun
Nicméně právě do Chorvatska můžete ještě ke všemu vyrazit za naprosto bezkonkurenční cenu. A to tím spíše, pokud se při sestavování své dovolené spolehnete sami na sebe a nikoli na cestovní kancelář. Do Chorvatska se můžete kdykoli v letní sezóně pohodlně a bezpečně vydat pravidelným linkovým autobusem, který vyjíždí každý pátek z Prahy a stojí ve všech známých letoviscích na chorvatském pobřeží. Taková doprava je maximálně cenově příznivá, stejně jako je výhodné i ubytování, které bez potíží snadno najdete klidně až na místě, ať už chcete bydlet v kempu, v soukromí anebo v luxusním hotelu – o nabídku ubytování není v létě v Chorvatsku nouze.

souostroví

Pokud tedy chcete mít jistotu, že na vás zůstanou volná místa, rezervujete si svou místenku v autobuse již nyní, a to za výhodnou včasnou cenu. Počítat můžete s pohodlnými, plně polohovatelnými sedadly, klimatizovaným vozem, wi-fi připojením, toaletou na palubě, i s minibarem a dalšími výhodami, které vám cestu maximálně zpříjemní.
Uvidíte, že právě dovolená Chorvatsko autobusem je ta pravá volba pro spokojené léto, na které budete ještě dlouho s nadšením vzpomínat.