Menu

Bromová chemie jako účinná zbraň

21.4.2019 - Zboží
Bromová chemie jako účinná zbraň

Vlastnit zahradní bazén není jediným luxusem, kterým se můžete pochlubit vašim známým nebo sousedům. Mnohem důležitější je to, mít ho vždy ve stavu, který by odpovídal kvalitnímu a ze zdravotního hlediska nezávadnému koupání, na které budete moct být právem pyšní.
Je více než nutné, dbát na vyvážený poměr chemických přípravků, které by jeho vodu přivedly k perfektnímu vzhledu a konec konců i výsledku.
Pokud nedáváte přednost těm chlorovým, nepřehlédněte nabídku bezchlorové chemie do bazénu, která vám přinese stejně uspokojivé výsledky – navíc bez nepříjemného zápachu, který nevyhledáváte.

dovolená

Jedinečná volba pro pokožku nejmenších

O tom, že chlor nevábně voní a rozhodně není všem příjemné koupat se se zápachem po něm, by se dalo psát mnoho. Právě proto je bezchlorová chemie vhodná pro všechny, kteří ocení čistou a průzračnou vodu a nemusí řešit to, že zapáchá. Nejvíce se vám tato verze vyplatí v případě, že máte doma malé děti. Ty vodu milují a mnohdy v ní jsou schopné strávit celé hodiny. A jestli máte pro nich v létě připravený zahradní bazén – jen tak snadno jich z něho nedostanete.
Dopřejte jim proto kvalitní chemii, která se zaměřuje na šetrnější dopad na pokožku, která je v jejich případě podstatně citlivější než ta naše.
Uvidíte, že to oceníte v průběhu celé letní sezóny, kdy jich před dráždivým chemickým složením spolehlivě ochráníte.

dívka s brýlemi

Tablety na bázi aktivního bromu

Bromová chemie je účinnou zbraní v boji proti nedokonalostem, které se týkají bazénové vody. Ve formě tablet, které jsou na bázi aktivního bromu, jich snadno a pohodlně umístíte do vašeho plováku a necháte je volně působit tak, aby se rozpouštěly rovnoměrně.
Jsou rovněž vhodné i do všech vířivých van, protože jsou pro oteplené vody přímo ideální.
Nedělejte si tedy už více starostí s tím, abyste se vyhnuli zápachu z vody, ale dopřejte si pohodové léto a koupání, které bude odpovídat vašim představám o bezproblémové vodě.

4.7/5 - (3 votes)