Menu

Bromová chemie jako účinná zbraň

21.4.2019 - Zboží

Vlastnit zahradní bazén není jediným luxusem, kterým se můžete pochlubit vašim známým nebo sousedům. Mnohem důležitější je to, mít ho vždy ve stavu, který by odpovídal kvalitnímu a ze zdravotního hlediska nezávadnému koupání, na které budete moct být právem pyšní.
Je více než nutné, dbát na vyvážený poměr chemických přípravků, které by jeho vodu přivedly k perfektnímu vzhledu a konec konců i výsledku.
Pokud nedáváte přednost těm chlorovým, nepřehlédněte nabídku bezchlorové chemie do bazénu, která vám přinese stejně uspokojivé výsledky – navíc bez nepříjemného zápachu, který nevyhledáváte.

dovolená

Jedinečná volba pro pokožku nejmenších

O tom, že chlor nevábně voní a rozhodně není všem příjemné koupat se se zápachem po něm, by se dalo psát mnoho. Právě proto je bezchlorová chemie vhodná pro všechny, kteří ocení čistou a průzračnou vodu a nemusí řešit to, že zapáchá. Nejvíce se vám tato verze vyplatí v případě, že máte doma malé děti. Ty vodu milují a mnohdy v ní jsou schopné strávit celé hodiny. A jestli máte pro nich v létě připravený zahradní bazén – jen tak snadno jich z něho nedostanete.
Dopřejte jim proto kvalitní chemii, která se zaměřuje na šetrnější dopad na pokožku, která je v jejich případě podstatně citlivější než ta naše.
Uvidíte, že to oceníte v průběhu celé letní sezóny, kdy jich před dráždivým chemickým složením spolehlivě ochráníte.

dívka s brýlemi

Tablety na bázi aktivního bromu

Bromová chemie je účinnou zbraní v boji proti nedokonalostem, které se týkají bazénové vody. Ve formě tablet, které jsou na bázi aktivního bromu, jich snadno a pohodlně umístíte do vašeho plováku a necháte je volně působit tak, aby se rozpouštěly rovnoměrně.
Jsou rovněž vhodné i do všech vířivých van, protože jsou pro oteplené vody přímo ideální.
Nedělejte si tedy už více starostí s tím, abyste se vyhnuli zápachu z vody, ale dopřejte si pohodové léto a koupání, které bude odpovídat vašim představám o bezproblémové vodě.