Menu

Bezpečné skákání bez starostí

27.4.2019 - Zboží
Bezpečné skákání bez starostí

Zahradní trampolína je úžasným zdrojem zábavy nejen pro děti, ale také pro dospělé. Nejen, že si na ní protáhnete tělo a zažijete spoustu legrace, ale můžete s její pomocí dokonce i nějaké to kilo zhubnout a zformovat si postavu. Na trampolíně si ale také můžete přivodit nepříjemné nebo nebezpečné zranění.

sítě na trampolínu

Jedním z prvků, který by rozhodně neměl nikdy chybět, je síť na trampolínu. Ochranné sítě jsou vyráběné z uměle tkaného a voděodolného vlákna, které zajistí dobrou odolnost vůči nárazům a náporům těl skákajících, ale také jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.

Vaše děti budou v bezpečí

Ochranná síť je doslova nutná v případě, že trampolínu využívají malé děti. Ty se snadno rozdovádí takovým způsobem, že není v lidských silách je usměrnit. A právě to za vás udělá ochranná síť.

ochranná sí´t

U veškerých součástí je zapotřebí dbát na jejich nezávadnost. Platí to pochopitelně i u ochranné sítě. Pokud zjistíte i malou dírku, nesnažte se ji přehlédnout. I ta se může stát nebezpečnou. Stačí, pokud se do ní skokan trefí a rázem se dostává mimo doskočiště. A to bývá opravdu bolestivá zkušenost. Pomocí trampolíny můžete děti přivést ke sportu a k potřebě hýbat se. A zkušenost z bolestivého pádu uprostřed té největší zábavy by vaše snažení zhatila na dlouhou dobu. Ne-li na vždy.
DŮLEŽITÉ– existuje celá řada typů trampolín, které se od sebe odlišují půdorysným rozměrem. Proto je nutné před samotným nákupem přesně změřit tyto parametry. Výhodu mají ti, kteří se rozhodnou koupit trampolínu i veškeré další díly u jednoho výrobce.

Ohodnoťte příspěvek