Menu

Autopůjčovna Praha – levně

25.2.2020 - Business

Potřebujete s rodinou někam naléhavě vyjet a nemáte vlastní automobil? Jste OSVČ nebo podnikatel s dodávkou či nákladním vozidlem, ale tentokrát musíte cestovat osobním vozem? Selhal vám váš vlastní vůz a vy si potřebujete krátkodobě či dlouhodobě pronajmout jiný automobil?
Jste-li z Prahy a blízkého okolí, pak jste na těchto stránkách autopůjčovna praha levně http:/www.autopujcovna-urban.cz/ naprosto správně.Škodovka to jistí
Náš vozový park tvoří osobní automobily Škoda, a to konkrétně Škoda Fabia Combi, Škoda Octavia a Škoda Felicia. Pronájmu osobních vozů v Praze se věnujeme již 25 let a naše ceny jsou v tomto regionu a blízkém okolí bezkonkurenčně nejnižší.
Všechna vozidla procházejí pravidelným servisem, včetně kontroly a přezouvání pneumatik. Můžete s nimi vyjet kamkoliv v České republice, neboť mají dálniční známku a jsou pojištěná proti nehodě i proti krádeži. Autopůjčovna Urban má několik poboček, a to v Praze 9, Milovicích, Českém Brodě, Čelákovicích, Brandýse nad Labem, Újezdu nad Lesy, ve Staré Boleslavi a Lysé nad Labem a v Úvalech, takže není žádný problém přistavit vám vozidlo až k vašemu bydlišti, či na místo, odkud potřebujete vyjet. A to s plnou nádrží! Prostorný kufr OctavieV případě potřeby poskytneme vozidlo i s řidičem. Vy se zkrátka nebudete muset o nic starat a přitom budete mít k dispozici auto se vším všudy. Například s dětskými autosedačkami, podsedáky, sněhovými řetězy, anebo třeba s navigací – samozřejmě zdarma. Minimální doba pronájmu jsou tři dny; při půjčovném na deset a více dní budete mít zdarma jeden den. Při dlouhodobém pronájmu získáte individuální slevu.
Před převzetím vozidla je zapotřebí složit vratnou zálohu 5 tisíc korun (u Škody Octavie 8 tisíc korun). Transparentní a srozumitelnou smlouvu o pronájmu sepíšeme přímo u vás, při předání automobilu.
Zpětné předání vozidla sjednáme individuálně – buď si pro ně k vám zase přijedeme, anebo nám je můžete dovézt sami. Poté – bude-li vše v pořádku, zúčtujeme vaši vratnou zálohu.