Menu

‚Americké‘ řešení finančních problémů

8.4.2019 - Ekonomika

Když má našinec hluboko do kapsy a už neví, kudy kam, nejednou se pokusí vyřešit vše půjčkou. Protože možnost získat peníze rychle a vyřešit tím problémy je nejednou doslova k nezaplacení.
Ovšem je v tom jeden háček. A to ten, že aby někdo půjčku získal, musí splňovat kritéria stanovená poskytovatelem. Tedy tím, kdo má peníze a může je poskytnout, jenže také nemusí. A to je zejména v případě bank hodně zapeklitá věc.
A když dotyčný nedokáže bankám vyhovět? Když má třeba nízké příjmy nebo nějaký ten záznam v registrech dlužníků, což jsou časté důvody pro odmítnutí žadatelů?

libry

Pak by tu bylo ještě řešení zvané nebankovní americká hypotéka. Tedy takový typ půjčky, jenž je nejednou dostupný i těm, kdo by dost možná i všude jinde pohořeli.
Snad tím jediným, co u této hypotéky (jak už vlastně i sám název této půjčky napovídá) může být problémem, je skutečnost, že se pro její získání musí dát do zástavy nemovitost. Tedy přesněji objekt či pozemek na území našeho státu, který patří dotyčnému žadateli nebo někomu, kdo se je ochoten za něj zaručit. A přece jenom ne každý nějakou takovou nemovitost má.

Ovšem většina lidí v tomto ohledu vyhovět dokáže. A pak už nestojí téměř nic v cestě tomu, aby dotyčný získal až sedmdesát procent hodnoty dané nemovitosti, rychle a jednoduše. Protože kromě této zástavy už zbývá vlastně jenom prokázat, že má žadatel alespoň nějaké příjmy, z nichž bude schopen splácet.
Nad nějakým tím méně závažným záznamem v registru dlužníků tu pak lze přimhouřit oko, a co se podmínek této půjčky týká, lze flexibilně přizpůsobit kdeco. Dobou splácení a výší splátek a do jisté míry i úroky počínaje, přes možnost kdykoliv vše předčasně a bez sankcí splatit, až po možnost použít ony půjčené peníze na cokoliv.

zisky

A tak o tuto hypotéku může zažádat kdekdo. Stačí vlastně jenom vyplnit online formulář a poslat e-mailem pár fotografií a vše ostatní nechat na poskytovateli. Který už se maximálně vynasnaží, aby mohl vyhovět.
A tak to má být.