Menu

Už máte doma barevné vypínače unica?

12.4.2019 - Zboží

Napadlo vás někdy, že i zásuvky a vypínače ve vašem bytě by mohly být krásné na pohled? O velké estetické hodnotě zásuvek a vypínačů na trhu neměl doposud jistě nikdo příliš velké mínění. Přitom i tak praktická věc může zároveň vypadat pěkně. Vždyť je to nanejvýš na místě, protože bez zásuvek a vypínačů se ve svém domově neobejde opravdu nikdo. Proto neváhejte, a pokud u vás doma stále ještě nemáte krásné a barevné zásuvky a vypínače unica, tak tento nedostatek co nejrychleji napravte. Uvidíte, že z této drobné změny budete jak vy, tak všichni vaši návštěvníci přímo nadšeni!

elektrikář

Malá změna jako velký krok k dokonalé harmonii

Taková malá změna může znamenat opravdu hodně. Při zařizování bydlení si člověk zpravidla dává pozor na to, aby u něj doma dokonale ladily velké barevné plochy, které tvoří výmalba stěn, bytové textilie, koberce a nábytek. Nicméně i když vše dokonale promyslíte a sladíte, tak právě drobné detaily budou tím rozhodujícím momentem, na kterém může veškeré vaše úsilí ztroskotat. A to by přece byla velká škoda, ne?

zásuvky

Vyberte si přesně takové vypínače, jaké potřebujete

Tím spíše, že si už dnes můžete vybírat. Můžete si vybírat nejen z bytových textilií, nábytku a mnoha různých dekorací, ale také si můžete vybírat při volbě drobné domácí elektroniky, bez které se nikdo neobejde. Takže pokud se do vašeho bytu ze všeho nejlépe hodí barevné zásuvky a vypínače, tak už neváhejte a pořiďte si je. Uvidíte, že se vám tato malá změna v interiéru opravdu vyplatí. Už nikomu neuvízne pohled na nevzhledných zásuvkách, už se nikdo nepozastaví nad tím, proč máte na červené stěně bílé vypínače. Díky chytrému modulárnímu systému řady schneider unica můžete mít zásuvky a vypínače v té pravé barvě, po jaké zrovna toužíte! A cena za takovou dokonalost nebude věru vysoká – rozhodně ne vyšší, než jak je v této kategorii výrobků obvyklé.