Menu

Na Moravě je blaze

6.6.2019 - Cestování
Na Moravě je blaze

Místo pro ideální dovolenou najdete na Moravě, kde určitě doporučuji ubytování v Mikulově https://mikulov.galant.cz/, kde najdete skvělé ceny, neomezený vstup na střešní terasu s bazénem a vířivkami a vstupenky na mikulovský zámek.  Tento úžasný kraj vám nabídne historii, kulturu, cyklostezky a hlavně, proto tam všichni míříme, víno.

bíle povlečené postel a rozsvícená lampička
 
Ubytování pro 2 osoby na 5 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s bohatou bufetovou snídaní vás určitě nadchne. Parkování a wifi v hotelovém areálu je zdarma.
 
Pokud raději volíte relaxační pobyty, ani tady vás nezklameme.
Ubytování na 2 noci pro 2 osoby s bufetovou snídaní, neomezeným vstupem do bazénu, vířivky a sauny v rámci otevírací doby. Parkování a wifi v celém areálu je zdarma.
 
Základní wellness balíček je pro ty, co potřebují načerpat sílu a nechat na sebe dýchnout kouzlo historie. Balíček zahrnuje ubytování, snídani, dvouhodinový vstup do wellness centra denně a prohlídku Dietrichsteinské hrobky na mikulovském náměstí.
Ubytování pro 2 osoby na 2 noci s bufetovou snídaní.
Župany, přezůvky a fén jsou na pokoji.
 
Pohodový pobyt v Mikulově vám zajistí balíček, který zahrnuje dvouhodinový vstup do wellness centra denně, kredit na konzumaci v Pivovarské restauraci a láhev výborného místního vína.
Ubytování pro 2 osoby na 2 noci s bohatou bufetovou snídaní.
1x láhev vína na uvítanou.
Župany, přezůvky a fén jsou na pokoji.

hotelová snídaně připravená na stole
 
Jestli milujete tradice, které v sobě spojují folklór, gastronomii a víno, není proč se rozmýšlet. 8. – 11. 11. 2019 si můžete užít Svatomartinský víkend. Návštěvníky čeká jarmark, hudební vystoupení a co by to bylo za Svatomartinskou slávu, kdyby Martin nepřijel na bílém koni. Jeho krojovaný doprovod dotváří atmosféru. Na zámku se bude konat košt mladých vín mikulovské vinařské oblasti a restaurace nabídnou husí menu.
V ceně je zahrnuto wellness a posezení ve sklípku nebo vinárně u cimbálu se svatomartinskou večeří v ceně.
Ubytování pro 2 osoby na 2 noci s bufetovou snídaní.